Evanescence[2017-10-22] Evanescence klippremier (Evanescence hír)
A nemrég megjelent Imperfection című dalhoz készített Amy Lee csapata most videoklipet is.

» Imperfection videoklip

Fradi[2017-10-21] Böde góljával legyőzte a Fradi az Újpestet (Fradi hír)
A Ferencváros Böde Dániel góljával 1-0-ra legyőzte az Újpestet szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójának rangadóján.

Lewis Hamilton[2017-10-22] Hamilton nyert, a Mercedes világbajnok lett Austinban! (Lewis Hamilton hír)
Lewis Hamilton, a Mercedes pilótája megnyerte az Amerikai Nagydíjat, a második helyen Sebastian Vettel végzett a Ferrarival, a harmadik pedig a német csapattársa, Kimi Raikkönen lett.

Rafael Nadal[2017-10-23] Nem Nadal nyert Sanghajban (Rafael Nadal hír)
A világranglista első helyén álló Rafael Nadal nem tudott nyerni az 5,9 millió dollár összdíjazású sanghaji keménypályás tenisztornán. A győztes idén Federer lett. A játékos a döntőben 6:4, 6:3-as győzelmet aratott Rafael Nadallal szemben.

Neymar[2017-10-23] Neymarnak ki kellett állnia (Neymar hír)
Kissé balhés mostanság a brazil játékos. Vitába keveredett a csapattársával, majd az egyik edzővel, most pedig beszerezte a második sárgáját, mely miatt kénytelen volt kiállni. Csapata a francia bajnokság 10. fordulójában a Marseille ellen játszott tegnap este, a mérkőzés eredménye 2-2 lett. Neymar szerezte az első gólt, de a meccs 87. percében kétszer is buktatták, ezért felkapta a vizet és lökött egyet Lucas Ocamposton, aki eljátszotta, hogy nagyot kapott... Ennek eredménye az lett, hogy a csatár megkapta a második sárga lapját.

Neymar[2017-10-23] Neymar óriási jutalmat kapna az Aranylabdáért (Neymar hír)
Neymar a PSG igazolt játékosaként csaknem 3 millió eurós külön jutalmat kapna, ha kiérdemelné a France Football magazin díját. A játékos neve természetesen szerepel a legjobb 30 között, így esélyes a díjra.

Justin Timberlake[2017-10-23] Ismét Justin lép fel a Super Bowl szünetében (Justin Timberlake hír)
Justin Timberlake harmadik alkalommal fog fellépni a Super Bowl szünetében. A beharangozót Jimmy Fallon közreműködésével készítette el, íme:

» Videó: Justin Timberlake így tudatja, hogy fellép a Super Bowl félidejében

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2017, www.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.